КАРДІОПАНЕЛЬ

ЧОМУ ГЕНЕТИЧНА КАРДІОПАНЕЛЬ?

Раптова зупинка серця. Нажаль для багатьох дане словосполучення є знайомим. Але маловідомим для широкого загалу є факт, що більше чверті випадків раптової зупинки серця є генетично обумовленими. Отже, зрозуміти власні спадкові ризики, пов’язані із спадковими вадами серцево-судинної системи, важливо чи не для кожного.

На великий жаль, усі існуючі на теперішній час тести, є коштовними, тривалими у виконанні і, найголовніше, охоплюють здебільшого патологію лише кількох генів, що мають відношення до порушення роботи серця.

ІММД пропонує якісно інше рішення діагностичних питань, пов’язаних із передбаченням розвитку серцевих патологій. КАРДІОПАНЕЛЬ – це дослідження 174 генів, пов’язаних із серцево-судинними захворюваннями, методом секвенування ДНК нового покоління (NGS), що є на теперішній час найсучаснішим молекулярно-генетичним підходом у клінічній діагностиці.

Вибір генів, що підлягають дослідженню при постановці КАРДІОПАНЕЛІ є результатом багаторічних досліджень Національного Центру Серця Сінгапуру та Імперського Коледжу Лондона та у повній мірі відображає увесь спектр спадкових хвороб серцево-судинної системи.

КОМУ ВАРТО ПРОЙТИ ДОСЛІДЖЕННЯ?

  • Якщо Ви професійний спортсмен, або ведете активний спосіб життя чи зазнаєте сильних анаеробних навантажень
  • Якщо у Вашій родині є випадки спадкових серцево-судинних захворювань
  • Якщо у Вас діагностовано симптоми серцевих порушень незрозумілого походження

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ГЕНЕТИЧНОГО ТЕСТУ КАРДІОПАНЕЛЬ?

  • ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ОДИН РАЗ ЗА ЖИТТЯ
  • В РАМКАХ ОДНОГО ТЕСТУВАННЯ ВИ ОТРИМУЄТЕ УНІКАЛЬНЕ ЗА ІНФОРМАТИВНІСТЮ ДОСЛІДЖЕННЯ, ЩО НЕ НАДАЄ ЖОДНА З ІСНУЮЧИХ НА ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС МЕТОДИК
  • РАЗОМ ІЗ ДОСЛІДЖЕННЯМ ВИ ОТРИМУЄТЕ ТАКОЖ ВСЕБІЧНИЙ БІОІНФОРМАТИЧНИЙ АНАЛІЗ ТА КОМЕНТАР СТОСОВНО ВИЯВЛЕНИХ ГЕНЕТИЧНИХ ПОРУШЕНЬ
  • В РЕЗУЛЬТАТІ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ ВИ ТАКОЖ ОТРИМУЄТЕ НА ОКРЕМОМУ НОСІЇ РЕЗУЛЬТАТИ СЕКВЕНУВАННЯ ДНК ДОСЛІДЖУВАНИХ ГЕНІВ ЯКІ ВИ ЗМОЖЕТИ ВИКОРИСТАТИ В МАЙБУТНЬОМУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ІНШИХ ДОДАТКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
  • НАВІТЬ ПРИ ВІДСУТНОСТІ КЛІНІЧНИХ ПРОЯВІВ ВИЯВЛЕНИХ ГЕНЕТИЧНИХ ПОРУШЕНЬ, ПАЦІЄНТ ОТРИМУЄ ВИЧЕРПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПО СВОЄЧАСНІЙ ПРОФІЛАКТИЦІ РОЗВИТКУ ЙМОВІРНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

ЯК ВИГЛЯДАЮТЬ РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТУВАННЯ?

В результаті проведення тестування Ви отримуєте повну інформацію та аналіз усіх виявлених генетичних порушень досліджуваних 174 генів. Окрім цього проводиться оцінка клінічної значимості діагностованих порушень за критеріями ПАТОЛОГІЧНІ, УМОВНО-ПАТОЛОГІЧНІ та ДОБРОЯКІСНІ.

Слід зазначити, що висновки про ймовірні наслідки тих чи інших генетичних порушень базуються на їх порівнянні з вже описаними у медицині випадками. Отже, ці дані постійно оновлюються. Маючи інформацію про свої гени пацієнт матиме можливість в майбутньому оновлювати діагностичний висновок, базуючись на актуальних медичних даних.

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ?

5 мл крові з ЕДТА

Залишити відповідь