ОНКОПАНЕЛЬ

Завдячуючи сучасним досягненням клінічної генетики виявлено значний об’єм закономірностей як ті чи інші гени підвищують чи, навпаки, зменшують ризики розвитку злоякісних захворювань. Встановлено гени, генетичні порушення яких здатні призводити до серйозних наслідків у певних тканинах та органах.

Найбільш відомим прикладом є порушення функціонування генів BRCA1 та BRCA2, мутації яких різко підвищують ймовірність розвитку раку молочної залози. Виявлення мутацій саме цих генів є серйозною пересторогою для несприятливого прогнозу щодо розвитку раку молочної залози та яєчників.

На теперішній час відомо, що рак молочної залози є наслідком мутацій не лише генів родини BRCA. Відкрито інші вроджені мутації таких генів як TP53, CDH1, PTEN та STK11, їх виявлення у пацієнта дає підстави для перестороги середніх та високих ризиків розвитку злоякісного новоутворення.

ІММД пропонує ОНКОТЕСТ, що включає секвенування та аналіз 26 генів, що можуть мати відношення до розвитку вродженої схильності до виникнення раку молочної залози, яєчників та інших. Зокрема, дослідна панель містить 6 (включно з BRCA1 та BRCA2) генів високого та 11 помірного ризику розвитку раку молочної залози та яєчників. А також визначення небезпечних мутацій генів, що мають відношення до розвитку пухлин простати, підшлункової та щитовидної залоз, тіла матки, прямої кишки та шлунку.

КОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ОНКОПАНЕЛЬ?

  • У першу чергу дане дослідження є надзвичайно бажаним особам, що мають випадки захворюваності на перелічені злоякісні новоутворення у власній родині. Дана рекомендація базується на підтверджених даних про наявність спадкової компоненти у виникненні даних захворювань.
  • Також, враховуючи, що дане дослідження проводиться один раз за життя, кожен, хто зацікавлений у власному здоров’ї може убезпечити себе від ймовірних онкологічних ризиків.

ЯК ВИГЛЯДАЄ РЕЗУЛЬТАТ?

Дослідження проводиться із застосуванням методики секвенування ДНК нового покоління (NGS). Отже, дослідження надає повну інформацію про усі поодинокі чи множинні порушення в досліджуваних генах. Також, в рамках дослідження, проводиться та надається пацієнту всебічний біоінформатичний аналіз виявлених мутацій з їх прогностичною оцінкою.

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ?

5 мл крові з ЕДТА

 

Залишити відповідь