Виявлення антитіл IgM до S-білку коронавірусу SARS-CoV-2

Даний тест використовується для оцінки імунної відповіді до збудника COVID-19 , або для підтвердження факту перенесеної інфекції, а також допомагає визначити стадію її розвитку.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://immd.kiev.ua/wp-content/uploads/2021/12/pexels-skyler-ewing-5753609.jpg

Інфекційний процес супроводжується появою антитіл імуноглобулінів різних класів (IgA, IgM, IgG). Першими при контакті з вірусом з’являються антитіла IgA та IgM, які свідчать про ранню стадію захворювання. Пізніше з’являються антитіла IgG, які можуть циркулювати по крові протягом довготривалого періоду, що свідчить про наявність імунітету, який міг сформуватися після перенесеного захворювання чи вакцинації. Але, у різних людей терміни появи антитіл можуть відрізнятися, тому комплексне визначення рівня антитіл (IgM, IgG) значно підвищує інформативність аналізу.

Більшість вакцин націлені на стимуляцію вироблення антитіл до білка шипа S1, який містить імунологічно значущий рецепторно-зв ‘язувальний домен (RBD), що відповідає за проникнення вірусу в організм людини. Отже, виявлення антитіл до білка шипа S1 свідчить про наявність імунітету, який був сформований після захворювання чи вакцинації. А визначення антитіл IgG до іншого компоненту вірусу SARS-CoV-2, N білку (білок нуклеокапсиду) є маркером вже перенесеної інфекції.

Саме визначення концентрації антитіл може показати стан імунітету до COVID-19.
Даний аналіз являється важливим критерієм перед вакцинацією.

Тип біоматеріалу: Кров венозна (сироватка)

Термін виконання: 24-72 годин з моменту надходження біоматеріалу в лабораторію

Місце виконання: в пункті забору / вдома

Вартість: 350 грн