ПЛР на COVID-19

В нашій лабораторії ви можете швидко та зручно пройти ПЛР дослідження на наявність збудника SARS-COV-2
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://immd.kiev.ua/wp-content/uploads/2021/09/plr-1.jpg
Для отримання даної послуги необхідно:
зателефонувати нам +380443338432
скористатись нашим ресурсом COVID-19 Check UP, зареєструвавшись за посиланням www.immd.com.ua

Медична лабораторія «ІММД» має ліцензію на медичну практику, пройшла референсні контрольні міжлабораторні дослідження з ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» та входить у перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома».

Лабораторія успішно пройшла  міжнародні контролі якості щодо визначення збудника COVID-19  методом ПЛР.

Проходячи дослідження в IMMD ви маєте можливість:

  • Отримати результат, що є підставою для перетину кордону або зняття з самоізоляції після повернення з подорожі. Результат надсилається електронною поштою та видається українською, англійською або німецькою мовами та забезпечується індивідуальним QR-кодом та “мокрою” печаткою (за потреби).
  • Просто та швидко пройти процедуру автоматичного зняття з самоізоляції через додаток «Дій вдома». Важливо вказати саме той телефон, на який встановлено додаток «Дій вдома». Також є можливим введення міжнародних закордонних номерів, а не лише українських мобільних операторів.
  • Отримати дозвільний документ при потребі термінової госпіталізації для лікування в санаторії та відвідуванні дитячих таборів.

Ми використовуємо в роботі тестові системи для ПЛР в реальному часі, які мають CE‐IVD маркування, тобто пройшли процедуру оцінки відповідності директивам Євросоюзу для лабораторної діагностики in vitro, та сертифікацію в Україні.

Визначення збудника проводиться за двома вірусними молекулярними мішенями (ORF-lab Region вірусу, N ген) та одним геном внутрішнього контролю. Тести, які використовуються, мають найвищу специфічність і чутливість, що відповідає рекомендаціям ВООЗ.

Для проведення аналізів лабораторія застосовує систему автоматизованого виділення нуклеїнових кислот Natch CS (Sansure Biotech Inc.) та ампліфікатори qTOWER (Analytik Jena AG) і MA-6000 (Suzhou Molarray Biological Technology Co. Ltd).

Процес дослідження у нашій лабораторії повністю автоматизований, що дозволяє за потребою отримати достовірний результат менш ніж за 6 годин.

Ви можете пройти обстеження за наступними адресами наших пунктів забору у м. Києві та аеропорту Бориспіль.

— В аеропорту Бориспіль на другому поверсі терміналу Д у пункті забору матеріалу (зона вильоту внутрішніх рейсів).

— м. Київ, вул. Квітки Цісик, 40 (Пуща Водиця).

— м.Київ, вул Дружби Народів, 25

— м. Київ, вул. Арсенальна 9/11

— м.Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25Б, 2 поверх

Також, ви можете замовити виклик медсестри для забору зразка за вашою адресою у зручний для Вас час.

1950грн

З викликом медсестри додому

в межах м. Київ, виконання до 10 год
2450грн

З викликом медсестри додому

за межі м. Київ (20 км), виконання до 10 год
Окрім цього, ми пропонуємо унікальну послугу темінового дослідження COVID CITO, в результаті якого Ви отримуєте заключення упродовж максимально швидкого терміну
Впродовж 3 годин, за умови забору біоматеріалу у пункті забору по вул. К. Цисік 40. Вартість послуги – 2000 грн
Впродовж 6 годин, за умови забору біоматеріалу у пункті забору по вул. К. Цисік 40. Вартість послуги – 1200 грн

Замовити дослідження та відповіді на усі Ваші питання, пов’язані з діагностикою коронавірусної інфекції, можна за телефоном +380443338432

Матеріалом для дослідження є орофаренгіальний мазок, отже вимогою для якісного дослідження є утримання від вживання їжі та ліків, а також алкоголю впродовж 1 години перед забором зразка.